Okebiz Video SearchTitle:Fitim Domi Mixha Rame ne Odeon
Duration:17:30
Viewed:0
Published:16-11-2022
Source:Youtube

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouTube i mbron MProduction

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
NA FITIM DOMI MIXHA RAME   ARKIV I RTP   se NA FITIM DOMI MIXHA RAME ARKIV I RTP se
59:53 | 79,463
OXYGEN Pjesa 1 - Florjan Binaj 30.04.2022 OXYGEN Pjesa 1 - Florjan Binaj 30.04.2022
35:05 | 160,498
Odeon 474 ,  Rtv 21 , 05.03.2022  Emisioni Komplet Odeon 474 , Rtv 21 , 05.03.2022 Emisioni Komplet
50:04 | 103,886
Vrasja e Ahmet Krasniqit në Tiranë, flasin dëshmitarët e ngjarjes | Dosje të hapura në RTSH Vrasja e Ahmet Krasniqit në Tiranë, flasin d...
00:33 | 206,055
Me lote ...Humor nga Moleri, Lazgushi, Sofija, Salihi , Ruzhda ne Odeon Me lote ...Humor nga Moleri, Lazgushi, Sofija, ...
10:16 | 29,098
Arkivi- Fitmi Domi - Mixha Rame & SHKA: Katarina Josipi 26.10.2020 Arkivi- Fitmi Domi - Mixha Rame & SHKA: Katarin...
56:18 | 14,681
FOL E KESH - Pleqnarët FOL E KESH - Pleqnarët
08:45 | 109,925
Krejt salla qeshin Big Mama Sofija dhe Naimi e bajne zjarrë Krejt salla qeshin Big Mama Sofija dhe Naimi e ...
20:04 | 2,040