Okebiz Video SearchTitle:TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA KENGA SEJDE ZAJQEFCIT.avi
Duration:24:22
Viewed:156,784
Published:11-04-2012
Source:YoutubeSHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
ISUF AGA.  -  TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA ISUF AGA. - TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA
22:08 | 198,651
Shkelzen Morina & Salih Gashi - Shkelzen Morina & Salih Gashi - "Hikmetja"
35:49 | 28,007
Osman e Brahim Sefa & Bajram Haliti - Osman e Brahim Sefa & Bajram Haliti -"Zuna n´K...
05:44 | 162,430
Hitet me te reja folklorike 2022 Hitet me te reja folklorike 2022
52:27 | 379,512
Dite e Marte kur leu dielli krejt Rugoven ma mloj tymi Dite e Marte kur leu dielli krejt Rugoven ma ml...
15:42 | 263,641
Sinan , Edonis Gashi & Bijtë e Bajram Bajës - Muharrem Thaçi Sinan , Edonis Gashi & Bijtë e Bajram Bajës -...
06:42 | 140,389
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 476,291
Hashim Shala - Shaban Polluzha Hashim Shala - Shaban Polluzha
40:13 | 58,060