Okebiz Video SearchTitle:Tahir Drenica
Duration:10:24
Viewed:49,288
Published:15-04-2014
Source:Youtube

Bised me Tahir Drenicen , Hasan Kalludra dhe Halil Rama Dubovci

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Emisioni kushtuar Tahir Drenices ne 1 vjetorin e vdekjes  pjesa 1 Emisioni kushtuar Tahir Drenices ne 1 vjetorin ...
23:03 | 25,713
TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA KENGA   SEJDE ZAJQEFCIT.avi TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA KENGA SEJDE ZA...
24:22 | 164,249
FAKE OFF - Yuri Kim FAKE OFF - Yuri Kim "në gjunjë" përballë Be...
29:53 | 30,177
Hashim Shala & Sevdi Malsia - Ramiz Cernica Hashim Shala & Sevdi Malsia - Ramiz Cernica
06:59 | 315,075
''Meselet e axhës Isuf'' - Isuf Jetishi - Dokumentar ''Meselet e axhës Isuf'' - Isuf Jetishi - Doku...
25:34 | 623,021
Mendjendrituri popullor Osman Ajvazi Mendjendrituri popullor Osman Ajvazi
03:35 | 57,029
Deutsch (A2-B1) mit Geschichten #39 | Learn German With Stories Deutsch (A2-B1) mit Geschichten #39 | Learn Ger...
43:20 | 572,934
Tahir Drenica - Këngë për Rrapsodet e ndjer Tahir Drenica - Këngë për Rrapsodet e ndjer
11:48 | 13,787