Okebiz Video SearchTitle:Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri
Duration:01:28:51
Viewed:273,520
Published:28-08-2013
Source:Youtube

Mbreti i mbar Folklorit Shqiptar i te Gjitha Kohrave. imadhi Homer RIZAH BLLACA , Esht Autor i Shum kengve te mirfillta Historike Shqiptare si dhe ket kang vet E perpunoj me melodi qe kurr nuk Harrohet po gjith her ndegjohet me Andje .Filip Maxharri Kenduar Komplet me text Origjinal . Category Music License Standard YouTube License

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI Kenga e Ymerit djalit Mujes - FERIZ KRASNIQI
57:08 | 489,736
Takim pas 21 vitesh, komandanti me ushtarin e UÇK - Dua të të bëj të lumtur, 20 Mars 2021 Takim pas 21 vitesh, komandanti me ushtarin e U...
30:50 | 775,097
Vellezerit Bajra - Selman Kadria Vellezerit Bajra - Selman Kadria
32:29 | 7,620,857
Tahir Drenica Tahir Drenica
10:24 | 48,152
Jusuf-Aga Jusuf-Aga
26:47 | 4,901
Rizah Bllaca -  Azem Bejte Galica Rizah Bllaca - Azem Bejte Galica
10:47 | 94,604
Rizah Bllaca   Musë Tahiri Rizah Bllaca Musë Tahiri
45:29 | 45,573
Feriz dhe Ali Krasniqi - Bellu kapetani Feriz dhe Ali Krasniqi - Bellu kapetani
43:29 | 79,277