Okebiz Video SearchTitle:Vellezerit BAJRA - Jo se leshojme Mitrovicen
Duration:05:23
Viewed:293,807
Published:30-03-2013
Source:Youtube

Vellezerit BAJRA - Jo se leshojme Mitrovicen Spotify: smarturl.it/JoSeLshojmeSpotify iTunes: smarturl.it/JoSeLshojmeiTunes AppleMusic: smarturl.it/JoSeLshojmeAppleM Amazon: smarturl.it/JoSeLshojmeAmazon Produksioni Muzikor " Kola Commerce" - Prishtine

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Vellezerit Bajra - Largoj shka rojet prej ures Vellezerit Bajra - Largoj shka rojet prej ures
07:42 | 303,867
Fatmir Bajra - KENGE GURBETI Fatmir Bajra - KENGE GURBETI
04:21 | 90,326
Grupi Folklorik Drenica - Ahmet Delia Grupi Folklorik Drenica - Ahmet Delia
14:22 | 169,529
Vllezerit Bajra - Adem dhe Hamez Jashari Vllezerit Bajra - Adem dhe Hamez Jashari
09:03 | 234,604
Vëllezërit Bajra - Sharkia e Hamzës Vëllezërit Bajra - Sharkia e Hamzës
04:02 | 601,706
Vellezerit Bajra - Selman Kadria Vellezerit Bajra - Selman Kadria
32:29 | 7,377,486
Vellezerit Bajra - Isuf Aga Vellezerit Bajra - Isuf Aga
24:21 | 1,977,671
Vellezerit BAJRA - Te burgosurit Vellezerit BAJRA - Te burgosurit
04:42 | 229,352