Okebiz Video SearchTitle:XENI & SINANI - Ahmet Delija
Duration:11:47
Viewed:151,132
Published:12-12-2020
Source:Youtube

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
XENI & SINANI -  Esat Pasha XENI & SINANI - Esat Pasha
14:45 | 77,932
Tahir Drenica  - Ahmet Delia Tahir Drenica - Ahmet Delia
23:58 | 1,007
Nak Berisha Vllezrit Kida & Besim Kuqi & Gani Ukaj & Gani Osmanaj Nak Berisha Vllezrit Kida & Besim Kuqi & Gani U...
05:01 | 274
Ahmet Delia - (me tekst) Bijt e Sefes Ahmet Delia - (me tekst) Bijt e Sefes
11:46 | 30,846
Liti & Biti - Ahmet Delija Liti & Biti - Ahmet Delija
07:51 | 112,633
Rifat Berisha - Kënga për Ahmet Delia Rifat Berisha - Kënga për Ahmet Delia
08:36 | 270,474
Shkelzen Morina Xeni  Kanga e Gjermanit Shkelzen Morina Xeni Kanga e Gjermanit
06:24 | 2,361,247
Augustin Ukaj  - Selmon Lita Augustin Ukaj - Selmon Lita
29:52 | 8,624