Okebiz Video SearchTitle:Bijte e Sefe Mleqanit - Arnaut Osmani
Duration:26:48
Viewed:37,461
Published:10-07-2019
Source:Youtube

Bijte e Sefe Mleqanit - Rapsodi Shqiptare VOL 1 Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Millosh Kapetanit-Bite e Sefes Mleqanit Millosh Kapetanit-Bite e Sefes Mleqanit
37:15 | 322,658
Halit Hashi & Hasan Kqiçi - Arnaut Osmani Halit Hashi & Hasan Kqiçi - Arnaut Osmani
22:52 | 48,440
Bijte e Sefe Mleqanit - Deme Ahmeti Bijte e Sefe Mleqanit - Deme Ahmeti
18:56 | 16,688
Osa kuka Osa kuka
25:02 | 10,122
Feriz dhe Ali Krasniqi - Krahina Nikoll Bajraktari Feriz dhe Ali Krasniqi - Krahina Nikoll Bajraktari
40:32 | 201,694
BIJTE E SEFE MLEQANIT   Kenge Kreshnike1  Arnaut osmani BIJTE E SEFE MLEQANIT Kenge Kreshnike1 Arnau...
25:18 | 62,936
Osmani, Halili, Imeri, Xeni dhe Sinani pjesa 4 Osmani, Halili, Imeri, Xeni dhe Sinani pjesa 4
15:42 | 362,865
Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria Grupi Folklorik Drenica - Selman Kadria
39:55 | 1,926,797