Okebiz Video SearchTitle:Flora Gashi - TAHIR SINANI
Duration:03:13
Viewed:1,026,002
Published:09-12-2016
Source:Youtube

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media Orkestruar dhe ingjizuar ne M & D Studjo prishtinë Follow Produksioni Ardi on… FB: smarturl.it/ArdiFB IG: smarturl.it/ArdiIG Subscribe: smarturl.it/ArdiSubscribe © & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Halit Gashi -- ( Tahir Sinani )    Thirrja e Art Halit Gashi -- ( Tahir Sinani ) Thirrja e Art
04:28 | 932,061
Flora Gashi & Syne Loshi - Tradita Shqiptare Flora Gashi & Syne Loshi - Tradita Shqiptare
05:06 | 3,398,646
MOTRAT MUSTAFA & NAZIFE BUNJAKU- 04 Tahir sinani MOTRAT MUSTAFA & NAZIFE BUNJAKU- 04 Tahir sinani
04:10 | 136,638
Vëllezërit Bajra - Tahir Sinani Vëllezërit Bajra - Tahir Sinani
04:22 | 201,883
Dava Gjergji - TFALA PARISIT !!! Dava Gjergji - TFALA PARISIT !!!
03:58 | 793,201
Flora Gashi & Anita Spahiu - Jam Rahat Flora Gashi & Anita Spahiu - Jam Rahat
04:05 | 5,639,302
Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [2022] Afërdita Demaku - E vërteta e Adem Jasharit [...
23:05 | 889,951
Saranda Korpuzi -Tahir Sinani Saranda Korpuzi -Tahir Sinani
03:26 | 16,465