Okebiz Video SearchTitle:Rrefim trondites Shekip Fazliu tregon si u luftua ne familjen Jashari me 5.6.7 Mars.
Duration:02:12:41
Viewed:300,939
Published:16-02-2020
Source:Youtube

ONIMA - smarturl.it/ONIMA n'Kosove Show - Luftetari i UCK së

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Perlotet komandanti i koshares ,luftova per nje vajze te dhunuar mora hak per te  Hisen Berisha Perlotet komandanti i koshares ,luftova per nje...
13:11 | 73,694
Ekskluzive per here te pare -Adnan Merovci: Sa here u takuan Adem Jashari e Ibrahim Rugova dhe ku? Ekskluzive per here te pare -Adnan Merovci: Sa ...
22:49 | 103,023
Shperthen ne lot i mbejtuari i Poklekut  “O bre e lypsha Nanen pa Nanen nuk dojsha me ike “ Shperthen ne lot i mbejtuari i Poklekut “O b...
01:11 | 154,904
E vrane Rusin - Tre vellezer te tre ne lufte te tre te plagosur rende - Vellezrit Aruqi nga Drenica E vrane Rusin - Tre vellezer te tre ne lufte te...
51:38 | 105,672
n'Kosove Show - Sylejman Neziri, Gani Geci n'Kosove Show - Sylejman Neziri, Gani Geci
55:29 | 478,051
U vëzhgua me kamera, si u sulmua tinëzisht shtëpia e Adem Jasharit U vëzhgua me kamera, si u sulmua tinëzisht sh...
07:38 | 264,271
Bekim Jashari, kjo ishte biseda e fundit me Hamzë e Adem Jasharin. Me than...Emisioni i plote Bekim Jashari, kjo ishte biseda e fundit me Ham...
32:44 | 170,116
Opinion - PANDELI MAJKO, LUFTA NE KOSOVE, 26 mars 2013 Opinion - PANDELI MAJKO, LUFTA NE KOSOVE, 26 ma...
15:48 | 162,132