Okebiz Video SearchTitle:Rizah Bllaca - Azem Bejte Galica
Duration:01:10:47
Viewed:0
Published:30-09-2013
Source:Youtube

Faqja në FACEBOOK | www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
T'BIJT E RIFAT DRAGES - MOJ SHQIPERI T'BIJT E RIFAT DRAGES - MOJ SHQIPERI
05:58 | 82,121
Demir Krasniqi - Kasaphanja ne Prapashtice Demir Krasniqi - Kasaphanja ne Prapashtice
40:26 | 63,700
Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri
28:51 | 283,592
RIZAH BLLACA Oso Kuken Kenduar Komplet me text Origjinal RIZAH BLLACA Oso Kuken Kenduar Komplet me text ...
29:40 | 279,007
Azizi dhe Rizah Morina 1995 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Dardania / Kosova Azizi dhe Rizah Morina 1995 Oda Zymeri Vushtrri...
59:41 | 86,015
CANA BEGI   - RIZA BLLACA CANA BEGI - RIZA BLLACA
43:03 | 81,182
Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - Kengë Shqiptare me Çifteli Vesel Skroma 1995 Vushtrri Kosovë / Dardani - ...
23:39 | 271,428
VËLLËZËRIT BAJRA - Azem Bejta VËLLËZËRIT BAJRA - Azem Bejta
29:06 | 92,451