Okebiz Video SearchTitle:Ibish Broja Osman Geci
Duration:08:05
Viewed:0
Published:05-02-2014
Source:Youtube

▶️: smarturl.it/Baresha​ Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : www.smarturl.it/BareshaFB​ IG : www.smarturl.it/BareshaIG​ Follow Produksioni DONJETA on... FB : www.facebook.com/DONJETAMUSIC #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku  - Deme Salihu Ibish Mulaku dhe Kadri Duraku - Deme Salihu
23:11 | 45,105
Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë Shqiptare me Çifteli, Kosova / Dardania Ibish Broja 1992 Oda Zymeri Vushtrri - Kengë S...
05:29 | 55,802
OXYGEN Pjesa 1 - Fatmir Limaj 28.01.2023 OXYGEN Pjesa 1 - Fatmir Limaj 28.01.2023
04:06 | 20,956
August 2, 2022 August 2, 2022
05:34 | 27,867
Tregime të vjetra - Nusja e shtirë Tregime të vjetra - Nusja e shtirë
45:53 | 622,148
Emision kushtuar  kengetarit Ibish Broja - Vlerat e folklorit TV Festina pjesa 1 Emision kushtuar kengetarit Ibish Broja - Vler...
26:25 | 98,970
Selman Kadria -  Ibish Bojra Dhe Kadri Duraku -  kenga e plote Selman Kadria - Ibish Bojra Dhe Kadri Duraku -...
33:23 | 21,822
Behxhet Korpuzi, me Grup - Ymer Popovci Behxhet Korpuzi, me Grup - Ymer Popovci
09:05 | 130,291