Okebiz Video SearchTitle:8 Marsi, gratë demokrate bëhen bashkë në Shkodër, Topalli këndon “Lule Borën”- Ora News
Duration:03:01
Viewed:1,157
Published:08-03-2016
Source:Youtube

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Gratë demokrate në Shkodër kanë festuar duke kënduar “Lule Borën”, këngën tradicionale shkodrane. E pranishme ka qenë dhe ish kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/grate-dem...

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
Këngetari këndon me lot në sy ju bën të qani shiqoni qka osht malli për Atdhe malli i vendlindjes Këngetari këndon me lot në sy ju bën të qa...
03:54 | 110,137
Kolazh Shkodran  - Aromë  Shkodre 2018 (Official video HD) Kolazh Shkodran - Aromë Shkodre 2018 (Offici...
26:02 | 166,944
Ky Djal Befason Shkurte Fejzen..! Ky Djal Befason Shkurte Fejzen..!
03:59 | 757,200
Ylli Baka këndon kolazh popullor “E Diell Ylli Baka këndon kolazh popullor “E Diell"29...
05:52 | 120,245
Maya këndon “Tek bajamja në avlli” “E Diell” 12 Janar2020 Maya këndon “Tek bajamja në avlli” “E D...
03:36 | 427,808
Maya ndez atmosferën në Soirée më këngë vlonjate Maya ndez atmosferën në Soirée më këngë v...
07:55 | 421,261
Vizioni i pasdites - Jozefina Topalli : Gabova qe hyra ne politike ne moshe te re - 4 Dhjetor 2020 Vizioni i pasdites - Jozefina Topalli : Gabova ...
18:52 | 474
Rama-Topalli, batuta e shtrëngim duarsh - Vizion Plus - News - Lajme Rama-Topalli, batuta e shtrëngim duarsh - Vizi...
02:27 | 126,564