Okebiz Video SearchTitle:Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise.
Duration:29:28
Viewed:3,979,404
Published:14-02-2013
Source:Youtube

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ www.facebook.com/fenixtirane

SHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :SPONSORED
Loading...
RELATED VIDEOS
LEGJENDA - Fran Reka & Mark Nikolla & Ndrek Marku (Reka) LEGJENDA - Fran Reka & Mark Nikolla & Ndrek Mar...
10:25 | 434,626
Kenge Per Tre Djemt E Tropojanit Kenge Per Tre Djemt E Tropojanit
07:42 | 11,865
Fali jeten per dy jete Fali jeten per dy jete
15:09 | 129,344
ISUF AGA.  -  TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA ISUF AGA. - TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA
22:08 | 203,902
Sura El Bekare - Krava | Kur’an – Bosanski prijevod Sura El Bekare - Krava | Kur’an – Bosanski ...
05:49 | 1,178,099
Vellezerit Bajra - Selman Kadria Vellezerit Bajra - Selman Kadria
32:29 | 7,619,629
Gjon Frroku - Djali gjarper Gjon Frroku - Djali gjarper
08:10 | 1,488,365
Jeton Fetiu & Tefik Fetiu  kënga & Hasan Fazlisë =Hikmetes 2021 Jeton Fetiu & Tefik Fetiu kënga & Hasan Fazli...
37:39 | 126,530